Wszyscy producenci

"Samo Jabłko" Gospodarstwo Sadownicze Alina Paluch i córka
Gospodarstwo Sadownicze Alina Paluch i córka "Samo jabłko" wyciskają z jabłek i innych owoców to co najlepsze. Ta rodzinna firma od pokoleń z czułością i pasją tworzy produkty najwyższej jakości.
Dwór Zaścianek
W Dworze Zaścianek z pasji do jedzenia powstają wyjątkowe wyroby, których aromat przywołuje smaki ze staropolskich stołów.
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Monika Styczek-Kuryluk
Z szacunku do tradycji i ekologii na bazie rodzinnego gospodarstwa powstała Firma EGR Monika Styczek-Kuryluk, gdzie wytwarzane są wyjątkowe oleje, mąki, kasze i inne pyszności.
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Piotr Dmowski
Tylko najlepsze śliwki, doglądane z sadowniczą pasją przez Piotra Dmowskiego, trafiają do słoików tworząc obłędne powidła śliwkowe. A dla miłośników świeżych owoców są też jabłka, gruszki, wiśnie i czereśnie.
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Łukasz Wawryniuk
W swoim gospodarstwie Łukasz Wawryniuk troszczy się o jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie i czereśnie a z tych ostatnich stworzył doskonałą konfiturę czereśniową, której smak trudno jest zapomnieć.
Gospodarstwo Sadownicze Michał Karwacki
W sadzie Michała Karwackiego znajdziesz soczyste jabłka, gruszki, wiśnie, czereśnie i porzeczki - czarne i czerwone. Michał dzieli się też swoimi doskonałymi ogórkami kiszonymi powstającymi według tradycyjnego przepisu.
Gospodarstwo Sadownicze Michał Michaluk
U Michała Michaluka z zebranych w jego sadzie wiśni powstaje zachwycająca konfitura. Dla miłośników świeżych owoców, poza wiśniami, Michał oferuje również jabłka.
Pasieka pod Kaliniakiem
Małgosia i Jerzy z Pasieki pod Kaliniakiem o pszczołach i miodach wiedzą prawie wszystko. Dlaczego ich miody są takie pyszne? Zawdzięczają to nektarom zebranym na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.
Przystanek Szparagi
W Klimczycach-kolonii jest przystanek, gdzie zatrzymują się auta, a nie autobusy. To Przystanek Szparagi w gospodarstwie Ani i Olgierda Religionich, którzy z troską i zaangażowaniem uprawiają najlepsze szparagi w okolicy.
Scheda podlaska
W Schedzie Podlaskiej miłość do podlasia i podlaskiej kuchni widać na każdym kroku. Ten podlaski smak i spokój razem z lokalnymi ogórkami pakują do słoików tworząc wybitne ogórki kanapkowe.
Solana
Solana to rodzinna firma z Wiercienia Małego i lokalni eksperci od tradycyjnej kiszki ziemniaczanej i domowych pierogów.
Zagubek - Nadbużański Ośrodek Promocji Produktu Lokalnego
Nadbużański Ośrodek Promocji Produktu Lokalnego w Drohiczynie